Szanowni Państwo,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na udziału w bezpłatnym webinarium poświęconemu instrumentom wpierającym rozwój przedsiębiorców:„Edukacja, wiedza, informacja, podnoszenie kompetencji czyli instrumenty wspierające rozwój przedsiębiorców z sektora MŚP i nie tylko”. 

O czym?

Podczas webinarium eksperci z Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości zaprezentują m.in. Akademię PARP – interaktywną platformę oferującą bezpłatne kursy on-line z zakresu marketingu, zarządzania, finansów, prawa i doskonalenia umiejętności miękkich, a także omówią instrumenty szkoleniowo-informacyjne dostępne w ramach EEN i CR MŚP.

Ponadto, przez eksperta Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach zostanie przedstawione wsparcie szkoleniowo-doradcze realizowane w ramach Systemu Sektorowych Rad ds. Kompetencji – projektu finansowanego z Funduszy Europejskich w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Kiedy i gdzie?

24 maja 2021, godz. 10:30-11:40

ONLINE

UWAGA! Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Informacje i zapisy: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1574

Pytania dotyczące spotkań można kierować do Organizatora drogą e-mailową na adres: p.karpinska@fzt.org.pl lub telefoniczną: 604 526 507.