MULTON Sp. z o.o.

Multon

Adres: Mickiewicza 10 42-230 Koniecpol
Telefon: +48 34 360 86 50
Fax: +48 34 360 85 49
Email: biuro@multon.pl
WWW: www.multon.pl
REGON: 242990943 NIP: 949-21-91-966

Firma MULTON SP. Z O.O. powstała w odpowiedzi na wymagania rynku oczekującego od dostawców profesjonalizmu, fachowej wiedzy i doświadczenia. Jest firmą handlową z kilkuletnim stażem. Zajmuje się pozyskiwaniem i zakupem zrębki drzewnej i drewna na cele energetyczne jak i dla zakładów przemysłu celulozowego. Zapewnia swoim Klientom rzetelność i profesjonalne podejście do transakcji.

Firma Multon Sp. z o.o. zajmuje się dostawami drewna

  • dla energetyki: biomasa (zrębki drzewne), pellety
  • do zakładów produkujących celulozę itp., wykorzystujących surowiec drzewny: drewno okrągłe

Do każdego Klienta podchodzi elastycznie w indywidualny sposób, gwarantując rozsądne ceny, wysoką jakość obsługi i terminowość dostaw.
Współpracuje z najlepszymi firmami transportowymi, dostawy do Klientów zapewnia drogą kolejową (kontenery Innofreight, węglarki) przez najlepszych przewoźników jak również transportem samochodowym pojazdami samowyładowczymi typu walkingfloor.
W ofercie posiada zrębki, trocinę, drewno okrągłe, pellet, drewno kominkowe.

Dysponuje największymi obecnie na rynku maszynami do rozdrabniania materiałów drzewnych tj. rębakami Doppstadt i Bruks oraz flotą 30 pojazdów typu Walkingfloor i Hakowiec i 6-cioma maszynami przeładunkowymi.

Przedsiębiorstwo MULTON Sp. z o. o. legitymuje się certyfikatem FSC® (FSC® C117128).

gwarantującym, że firma nie prowadzi handlu drewnem pozyskanym w sposób nielegalny, z kradzieży lub z obszarów o szczególnych walorach przyrodniczych.

MULTON Sp. z o. o. opracowała i wprowadziła System Należytej Staranności zweryfikowany przez TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.