Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. logo

Adres: Drzewce 35 24 – 150 Nałęczów
Telefon: +48 (81) 740 93 66
Fax: +48 (81) 503 72 80
Email: cisowianka@cisowianka.pl
WWW: www.cisowianka.pl
REGON: 431163464 NIP: 716-23-51-041

Rozlewnia wody Cisowianka to ogromny, bardzo nowoczesny zakład, gdzie wszystkie zabudowania zostały wpisane w krajobraz. Wyposażony w nowoczesne maszyny, które pracując niemal bezgłośnie, nie zakłócają klimatu uzdrowiska. Zakład, gdzie rozlewa się Cisowiankę jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. Tuż pod nim, około 100m w głąb ziemi znajdują się pokłady naturalnej wody mineralnej. To ważne gdyż dzięki temu woda unika długiego transportu rurami, podczas którego mogą do niej przenikać czynniki niepożądane.

Na ponad 20 tysiącach metrów kwadratowych, pod dachem, znajduje się aż 8 linii butelkujących, oddzielne do szkła i oddzielne do puszek. Aby się do nich dostać pracownicy przechodzą przez specjalne ultranowoczesne pomieszczenia, tak aby na halę produkcyjną nie wnieść nawet najmniejszego pyłku. Na hali zawsze panuje ta sama temperatura, ciśnienie jest bardzo wysokie a powietrze stale podlega wymianie. Ma to związek z faktem, iż na żadnym etapie rozlewania woda nie styka się z chemią – stąd specjalne procedury pozwalające na zachowanie jej idealnej czystości. Nad bezpieczeństwem wody przez cały proces jej rozlewu czuwa bardzo zaawansowane technologicznie laboratorium.

Butelki wody w paletach trafiają do magazynu wysokiego składowania, który ma swój własny system zarządzania zapasami. Przy magazynie kilkanaście doków załadunkowych czeka na samochody, które wodę zabiorą do sklepów. Jeżeli dodamy do tego wyjątkowy koncept restauracyjny Water&Wine oraz stylowe biura z panoramicznymi oknami, urządzone minimalistycznie lecz bardzo elegancko mamy pełen obraz jednego z najnowocześniejszych zakładów w Europie, który jednocześnie współgra z otaczającą go naturą.