Project Description

Adres: ul. Strycharska 6
25-659 Kielce
Telefon: +48 41 36 76 571, 36 76 557
Fax: +48 41 36 76 552
Email: coi@um.kielce.pl
WWW:www.invest.kielce.pl

Centrum Obsługi Inwestora działające w Wydziale Rozwoju i Rewitalizacji Miasta Kielce jest miejscem pierwszego kontaktu dla zainteresowanych procesem inwestycyjnym w Kielcach i sąsiadujących gminach.

Zespół COI Kielce był wielokrotnie doceniany przez inwestorów za biznesowe podejście, otwartość i kompetencje w zakresie znajomości lokalnego rynku i jego realiów.

Kompetencje COI Kielce:

  1. Kompleksowo wspieramy firmy zainteresowane lokowaniem inwestycji w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym, od wyboru lokalizacji inwestycji po jej sfinalizowanie.
  2. Świadczymy usługi opiek poinwestycyjnej
  3. Na bieżąco aktualizujemy internetową bazę ofert inwestycyjnych, zawierająca kilkadziesiąt ofert typu tereny (greenfields, brownfields), hale i biura, projekty PPP. Baza wykonana w technologii GIS jest dostępna pod adresem www.mapa.invest.kielce.pl
  4. Wyjaśniamy zawiłości polskiego prawa inwestorom zagranicznym, których obsługujemy w kilku językach.
  5. Pomagamy nawiązywać kontakty biznesowe z lokalnymi partnerami, przyjmujemy i wysyłamy misje handlowo-inwestycyjne.
  6. Dostarczamy aktualną wiedzę o stanie gospodarki w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym
  7. Wspieramy w działaniach promocyjnych lokalne przedsiębiorstwa, kładąc nacisk na promocję zagraniczną
  8. Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Informacji i Handlu S.A. w Warszawie, pracujemy na standardach wyznaczonych przez Agencję.

Baza Ofert Inwestycyjnych dostępna pod linkiem: www.mapa.invest.kielce.pl – oparte na technologii GIS nowoczesne narzędzie do prezentacji nieruchomości gruntowych i zabudowanych, hal, biur i lokali usługowych. Oferty zawierają aktualne zdjęcia każdej nieruchomości, zarówno naziemne, jak i lotnicze, a także nowoczesne panoramy. Dodatkową zaletą portalu jest możliwość wygenerowania danej oferty w formacie PDF. Baza jest aktualizowana na bieżąco i liczy obecnie ponad 80 ofert.

Oferty zawierają aktualne zdjęcia każdej nieruchomości, zarówno naziemne, jak i lotnicze, a także nowoczesne panoramy. Dodatkową zaletą portalu jest możliwość wygenerowania danej oferty w formacie PDF oraz przejścia do lokalizacji oferty w Geoportalu Miasta Kielce, dostępnym pod tym LINKIEM.