Kancelaria TLA pragnie zaprosić Państwa oraz Klientów działających na terenie Strefy, na webinarium poświęcone tematowi nowych zasad handlu B2B.

Temat:

Nowe zasady handlu B2B – przedsiębiorca jako konsument?”

Agenda:

  • aktualne przepisy dotyczące transakcji pomiędzy przedsiębiorcami,
  • jakich transakcji i podmiotów będą dotyczyły znowelizowane przepisy – porównanie stanów prawnych,
  • jakie są konsekwencje wprowadzenia nowelizacji w handlu B2B,
  • ryzyka związane z brakiem dostosowania do nowelizacji – jak się zabezpieczyć przed negatywnymi konsekwencjami.

Termin:

10.12.2020 godz. 11:00.

Link umożliwiający zapisanie się na webinarium: https://app.evenea.pl/event/nowezasadyhandlub2b/

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

Prowadzący:

  • Łukasz Pyjek – Starszy Konsultant w Kancelarii TLA, od 2019 r jest aplikantem radcowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach w Toruniu i we Wrocławiu Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy i ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowego prawa pracy, ustania i regulowania stosunku pracy, a także procesów przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwie.
    W toku studiów, jak również podczas odbywania aplikacji uczestniczył m. in. w realizowaniu licznych projektów z zakresu prawa spółek oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, a także pomagał rozwiązywać liczne problemy prawne pojawiające się w toku prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Jakub Dydak – Konsultant w Kancelarii TLA, z którą związany jest od 2019 r. i w której rozpoczął zdobywanie swojego doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa. Uczestniczy w projektach dotyczących prawa handlowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz szeroko pojętego prawa cywilnego zajmując się kompleksową obsługą prawną spółek.