Kancelaria TLA zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń poświęconych tematyce ulgi badawczo-rozwojowej.

„ULGA B+R – dlaczego warto”

Agenda:

Jakie korzyści podatkowe wynikają z ulgi B+R?
Jakie warunki musi spełniać projekt, aby mógł zostać uznany za działalność badawczo-rozwojową?
Jakie rodzaje działalności i które branże w praktyce korzystają z ulgi B+R?
Które wydatki mogą zostać uznane za koszty kwalifikowane do ulgi?

Termin: 03.09.2020 godz. 11:00.

Link umożliwiający zapisanie się: https://app.evenea.pl/event/webinar-ulga-b-r-dlaczego-warto/

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

Prowadzący:

Krzysztof Koniewski – licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom, również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Justyna Kubicz – konsultant podatkowy w kancelarii TLA. Absolwentka kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studium podyplomowego z zakresu finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym, specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT, podatków dochodowych i podatku od nieruchomości, wspiera klientów w projektach compliance i w sporach z organami podatkowymi. Nabytą wiedzę wykorzystuje w celu kompleksowego rozwiązywania problemów z dziedziny prawa i podatków.

źródło: Kancelaria TLA