Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w Hanowerze to największe w Europie i jedno z największych na świecie wydarzenie koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim nowoczesnych technologiach oraz innowacyjnych rozwiązaniach.


Do 2 marca polscy innowatorzy mogą zgłosić udział w polskim stoisku narodowym na Hannover Messe 2020. Hanowerskie targi to jedno z największych na świecie wydarzeń związanych z produkcją przemysłową. Udział w stoisku buduje rozpoznawalność marki i produktów, daje możliwość zdobywania kontraktów zagranicznych oraz sprzyja pozyskaniu inwestorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. w Hanowerze w Niemczech.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to wydarzenie, podczas którego odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań, technologii, usług i produktów dla przemysłu. Impreza przyciąga przedstawicieli branży przemysłowej z całego świata. W 2019 roku Hannover Messe odwiedziło 215 tys. osób, a liczba wystawców sięgnęła ponad 6 tys.

Motywem przewodnim Hannover Messe 2020 jest transformacja przemysłu „Industrial Transformation – how Change becomes Growth”. Wydarzenie skoncentrowane będzie na trzech wiodących tematach. Są to:

  • indywidualizacja i elastyczność produkcji masowej, co wynika z ogromnej potrzeby zakupu przez konsumentów produktów „szytych na miarę”.
  • digitalizacja – od Internet of Things, przez analizę danych, po sztuczną inteligencję.
  • dekarbonizacja i ochrona środowiska, czyli produkcja zrównoważona i neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, jako czynnik wzmacniający pozycję rynkową.

Polskie Stoisko Narodowe na Hannover Messe 2020

PAIH, organizator Polskiego Stoiska Narodowego na targach Hannover Messe 2020, zaprasza producentów rozwiązań, które wspierają nowoczesną i zrównoważoną produkcję, do udziału w wydarzeniu.

PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku oraz zapewnia dostęp do usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy. Polskie Stoisko Narodowe znajdzie się w prestiżowej lokalizacji – obok pawilonu Indonezji – tegorocznego kraju partnerskiego Hannover Messe 2020 (hala 21).

Regulaminy oraz warunki obecności firmy na Polskim Stoisku Narodowym znajdują się na stronie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Skan wypełnionych i podpisanych dokumentów (wskazanych w załącznikach) prosimy przesyłać na adres: hm2020@paih.gov.pl do 2 marca 2020 r.