Wspieranie uczciwych przedsiębiorców i uczciwej konkurencji – takie cele przyświecają loterii paragonowej zorganizowanej przez Ministerstwo Finansów w okresie od 1 października 2015 do 30 września 2016 r.

Aby wziąć udział w loterii należy w okresie od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r. dokonać zakupu towarów lub usług za min. 10 zł brutto potwierdzonych paragonem fiskalnym i w miesiącu zakupu zgłosić się do loterii za pośrednictwem strony internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl. Dla przykładu: paragon z datą 25 października 2015 r. musi być zarejestrowane w październiku, natomiast paragon z 11 listopada 2015 r. musi być zarejestrowany do końca listopada. Pamiętaj, żeby zachować zgłoszone paragony.

W loterii mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz są konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014 r. póz 121, z późn. zm.).

W każdym miesiącu trwania loterii odbywają się dwa losowania nagród: losowanie nagród I stopnia (transmisja na żywo w TVP Regionalna), w którym do wygrania jest Opel Astra oraz 2x iPad Air 2, losowanie nagród II stopnia (nagranie z losowania publikowane jest na kanale loterii w serwisie You Tube w dniu losowania), w którym do wygrania są 6 x Lenovo Thinkpad oraz 5 x iPad Air 2. Terminy losowań dostępne są w Kalendarium losowań na stronie loterii.

Szczegóły znaleźć można na stronie: www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Loteria paragonowa banner